Divine Green – Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja zieleni

Divine Green

Jesteśmy innowacyjną firmą, łączącą ekologię z nowoczesnym marketingiem. Dzięki współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu stworzyliśmy pionierski system tworzenia plansz reklamowych oraz struktur ściennych opierających się na połączeniu nowoczesnych materiałów PCV, technologii LED oraz naturalnych porostów. Dzięki naszemu systemowi wykorzystywany mech nie  wymaga pielęgnacji oraz zachowuje naturalny wygląd.

Używając systemu Divine Green uzyskujemy naturalny i ekologiczny efekt przy jednoczesnym zachowaniu wymogów estetyki nowoczesnych obiektów takich jak biura, restauracje, wellness & beauty. Dzięki  odpowiedniej preparacji nasze panele zabezpieczone są przed owadami, procesami starzenia i nie wymagają pielęgnacji dzięki czemu nadają się do wnętrz wymagających wysokiej higieny takich jak np. restauracje, placówki ochrony zdrowia. Nasz mech posiada certyfikat niepalności oraz jest całkowicie ekologicznym. Nie wymaga podlewania ani pielęgnacji 

Cały proces tworzenia od zebrania mchu, preparację, a skończywszy na przygotowaniu produktu jest wykonywany ręcznie. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość wykonania i dopasowanie do indywidualnych oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, architektami, producentami oraz dystrybutorami produktów wyposażenia wnętrz
Przejdź do kontaktu

Divine Green:
 Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy produkt do oczekiwań Klienta
 Młodzi i pełni entuzjazmu dla łączenia ekologii z nowoczesnością

Zespół Divine Green

Wiktoria Nowacka

Architekt krajobrazu

Łączy pasje do niestandardowych rozwiązań z estetyką oraz funkcjonalnością. Interesują ją tylko najefektywniejsze rozwiązania i zawsze dąży do perfekcji. Autorka wielu projektów terenów zielonych dla klientów indywidualnych i instytucji. Absolwentka Architektury Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Prowadziła rewitalizację zespołu parkowego w Sokołowsku o powierzchni 30 ha. Zapewniała opiekę i estetykę ogrodu Ossolineum we Wrocławiu. Wprowadziła również ożywczą zieleń do biur i miejsc, gdzie wydawało się to nieosiągalne z punktu widzenia przyrody. Prywatnie interesuje się modą, tworzeniem grafik 3D oraz malarstwem.

+48 504 710 868

wn@divinegreen.pl

Wiktoria Nowacka

Agata Brzezińska

Sales Manager - Wrocław

Ekolożka, od lat związana z działaniami na rzecz ochrony dzikiej przyrody. Prezes fundacji ekologicznej Aquila. Wielka koneserka stylu skandynawskiego, prostych rozwiązań oraz naturalnych detali w wystroju wnętrz. W ogrodnictwie preferuje gatunki rodzime, chociaż marzy jej się realizacja ogrodu pełnego strelicji królewskich. W wolnych chwilach zajmuje się amatorską fotografią przyrodniczą a wraz z mężem rekonstrukcją historyczną okresu Wikingów.

+48 605 633 250

agata@divinegreen.pl

Agata Brzezińska